Register över födelsedatum


Startsida ][ Föregående indexsida ]

1910-02-07 Valter Rikard Olsson Rossvik Nora (Y)
1910-02-09 Bengt Gustaf Ekman Sävenäs Skellefteå landsförs. (AC)
1910-02-11 Sven Gustaf Eriksson Gudmundrå (Y)
1910-02-15 Signer Agner Grimsen Hornön Nora (Y)
1910-02-16 Emma Ingegärd Krooks Nyland Nora (Y)
1910-02-22 Jenny Margreta Nordlöf Fällsvik Nordingrå (Y)
1910-02-23 Agda Cecilia Backman Hansson Säbrå (Y)
1910-02-27 Ernst Olof Vilgot Viklund Svanö Gudmundrå (Y)
1910-03-01 Sven Erik Strindin Utvik Nora (Y)
1910-03-05 Karin Maria Kristina Nordlund Svartnora Nora (Y)
1910-03-08 Karin Marie Frölander Bredsäter Nora (Y)
1910-03-13 Ida Engla Margreta Berglund Utvik Nora (Y)
1910-03-14 Petrus Lundgren Nordingrå (Y)
1910-03-16 Stina Johanna Bergman Hornön Nora (Y)
1910-03-18 Greta Frideborg Fällgren Dals ångsåg Nora (Y)
1910-03-18 Sigrid Helena Nordlander Säbrå (Y)
1910-03-19 Ester Maria Stenberg Frök Nora (Y)
1910-03-20 Sigrid Elisabet Vestman Rossvik Nora (Y)
1910-03-25 Sonja Emilia Persson Klocke Nora (Y)
1910-03-26 Elsa Laura Nordlöf Sandö Bjärtrå (Y)
1910-03-26 Marta Bergkvist Hol Nora (Y)
1910-04-01 Anna Maria Nilsson Klocke Nora (Y)
1910-04-02 Gustaf Sigurd Nordlander Folkja Nora (Y)
1910-04-02 Per Holger Sundberg Dals ångsåg Nora (Y)
1910-04-03 Anna Katarina Moritz Folkja Nora (Y)
1910-04-04 Alfred Ferdinand Pettersson Hjulsjö (T)
1910-04-04 Kristina Katarina Vestman Rossvik Nora (Y)
1910-04-05 Eira Helene Rönnberg Löfvik Nora (Y)
1910-04-06 Birger Erik Holger Karlström Hornön Nora (Y)
1910-04-09 Daga Ingeborg Kristina Norberg Ry Nora (Y)
1910-04-09 Olga Vallin Dals ångsåg Nora (Y)
1910-04-12 Hellevi Malvina Björklund Hornön Nora (Y)
1910-04-13 Anna Helena Norberg Alderskog Skog (Y)
1910-04-16 Arne Villiam Nenzén Dals ångsåg Nora (Y)
1910-04-21 Arvid Anshelm Höglund Lugnvik Bjärtrå (Y)
1910-04-21 Jonas Edvin Lundkvist Klocke Nora (Y)
1910-04-23 Helge Valdemar Nilsson Hornön Nora (Y)
1910-04-25 Ingrid Maria Flink Hornön Nora (Y)
1910-04-26 Per Johan Saltin Ry Nora (Y)
1910-04-29 Emma Gunhild Persson Högsjö (Y)
1910-04-29 Frans Herlog Falk Klocke Nora (Y)
1910-04-29 Gustaf Rudolf Osvald Falk Dals ångsåg Nora (Y)
1910-05-01 Ida Kristina Fällström Ytterfälle Gudmundrå (Y)
1910-05-02 Aron Sigvard Nikanor Johansson Härnösand (Y)
1910-05-02 Sixten Erik Edman Skog (Y)
1910-05-04 Helge Vikner Gräta Nora (Y)
1910-05-07 Bror Rudolf Norberg Strömnäs Gudmundrå (Y)
1910-05-10 Karl Amandus Lindström Dals ångsåg Nora (Y)
1910-05-12 Svea Albertina Häggström Järnäs Nordmaling (AC)
1910-05-13 Anna Ingeborg Lundkvist Klocke Nora (Y)
1910-05-16 Hulda Iréne Nystedt Rävsön Nordingrå (Y)
1910-05-17 Svea Margareta Olovsson Bodum (Z)
1910-05-18 Anna Eleonora Nordlander Ry Nora (Y)
1910-05-20 Binni Maria Gyllander Edsele (Y)
1910-05-25 Anna Ingeborg Pettersson Ramsta Nora (Y)
1910-05-25 Jenny Elisabet Larsson Sandö Nora (Y)
1910-05-29 Anna Dorotea Ögren Sandö Såg Bjärtrå (Y)
1910-05-30 Hilma Linnea Nordstrand Mellangransjö Helgum (Y)
1910-05-31 Lars Villiam Vestin Hornön Nora (Y)
1910-06-08 Hulda Kristina Sandström Hornön Nora (Y)
1910-06-11 Ragnar Bertil Andersson Mönsterås (H)
1910-06-12 Erik Johan Alfons Vestin Hornön Nora (Y)
1910-06-12 Ivar Yngve Evert Byström Svanö Gudmundrå (Y)
1910-06-18 Dora Maria Fröberg Dals ångsåg Nora (Y)
1910-06-18 Helga Kristina Lundkvist Nora (Y)
1910-06-19 Gerda Johanna Bergman Torsåker (Y)
1910-06-20 John Ragnar Björklund Svanö fabrik Gudmundrå (Y)
1910-06-21 Karl Ejnar Hägglöf Utanö Hemsö (Y)
1910-06-22 Erik Hildebrand Norman Bjärtrå (Y)
1910-06-22 Hjalmar Matanael Jeppsson Trelleborg (M)
1910-06-23 Helge August Nyberg Folkja Nora (Y)
1910-06-23 Karin Norgren Tjerned Nora (Y)
1910-06-27 Hilda Rickhända Nordkvist Skullersta Nora (Y)
1910-06-27 Hildegard Ullberg Nordingrå (Y)
1910-06-29 Vanja Kristina Skoglund Nordingrå (Y)
1910-06-30 Hildur Maria Teiler Sandö Glasbruk Bjärtrå (Y)
1910-07-02 Marta Karolina Norberg Folkja Nora (Y)
1910-07-03 Hilma Lundkvist Ramvik Högsjö (Y)
1910-07-04 Per Ingemar Holmlund Risbäck (AC)
1910-07-07 Olof Albert Nordén Dals ångsåg Nora (Y)
1910-07-08 Hanna Margreta Mattsson Klocke Nora (Y)
1910-07-09 Karl Herbert Söderlund Hornön Nora (Y)
1910-07-12 Heddy Kristina Hägglund Nordingrå (Y)
1910-07-13 Mary Linnea Melin Följa Boteå (Y)
1910-07-14 Mimmi Kristina Melander Rossvik Nora (Y)
1910-07-14 Sylvia Katarina Fahlén Offer Boteå (Y)
1910-07-15 Ragnar Berg Bredsäter Nora (Y)
1910-07-16 Rune Gottfrid Lundberg Klocke Nora (Y)
1910-07-18 Helge Teodor Sjögren Nyland Nora (Y)
1910-07-19 Birger Gabriel William Wadsby Degerfors (T)
1910-07-19 Sally Hillevi Kristina Vallin Hol Nora (Y)
1910-07-21 Johan Verner Nordin Mäland Bjärtrå (Y)
1910-07-24 Sven Olof Vedin Dals ångsåg Nora (Y)
1910-07-31 Anna Norberg Björås Nora (Y)
1910-07-31 Johan Norberg Björås Nora (Y)
1910-08-01 Kerstin Elisabet Eriksson Klocke Nora (Y)
1910-08-02 Gertrud Birgitta Ramström Ramsta Nora (Y)
1910-08-10 Arne Ekman Hol Nora (Y)
1910-08-13 Karl Felix Johansson Ry Nora (Y)
1910-08-14 Greta Gunhild Maria Gustafsson Linköping (E)

Nästa indexsida ]


Forskare:
© 
Denna sida är skapad med datorprogrammet Holger8 2015-04-05