Register över födelseorter


Startsida ][ Föregående indexsida ]

Fällsvik Nordingrå (Y) Brita Sofia Johansson 1880-12-15
Fällsvik Nordingrå (Y) Brita Sofia Norlén 1875-07-24
Fällsvik Nordingrå (Y) Brita Sofia Sjödin 1862-10-28
Fällsvik Nordingrå (Y) Edit Margareta Vallin 1913-09-27
Fällsvik Nordingrå (Y) Elin Nordenberg 1891-07-14
Fällsvik Nordingrå (Y) Frida Maria Nordlöf 1908-05-02
Fällsvik Nordingrå (Y) Greta Andersdotter 1836-10-12
Fällsvik Nordingrå (Y) Greta Stina Olofsdotter 1820-01-22
Fällsvik Nordingrå (Y) Hans Petter Nordin 1875-06-29
Fällsvik Nordingrå (Y) Jenny Elisabet Eriksson 1893-07-09
Fällsvik Nordingrå (Y) Jenny Elisabet Johansson 1884-06-15
Fällsvik Nordingrå (Y) Jenny Margreta Nordlöf 1910-02-22
Fällsvik Nordingrå (Y) Kajsa Brita Edlöf 1855-12-03
Fällsvik Nordingrå (Y) Karolina Johansson 1875-11-30
Fällsvik Nordingrå (Y) Karolina Viklund 1877-09-12
Fällsvik Nordingrå (Y) Katarina Omberg 1846-12-16
Fällsvik Nordingrå (Y) Kristina Margreta Norlén 1873-10-06
Fällsvik Nordingrå (Y) Kristina Margreta Viklund 1868-11-17
Fällsvik Nordingrå (Y) Märta Brita Åsberg 1851-09-15
Fällsvik Nordingrå (Y) Nils Melander 1860-07-28
Fällsvik Nordingrå (Y) Nils Oskar Melander 1888-03-23
Fällsvik Nordingrå (Y) Nils Petter Viklund 1872-01-19
Fällsvik Nordingrå (Y) Olga Kristina Nordenberg 1895-06-16
Fällsvik Nordingrå (Y) Ulrika Ölund 1876-03-25
Färesta Ytterlännäs (Y) Lars Larsson 1771-05-08
Färnsvik Nordingrå (Y) Kristina Östman 1879-06-24
Färnsvik Nordingrå (Y) Per Könberg 1866-04-24
Född under sjöresa, okänt var ... Josefina Karolina Waldau 1883-05-20
Följa Boteå (Y) Daniel Nilsson 1815-05-20
Följa Boteå (Y) Karl Harry Engdahl 1913-12-04
Följa Boteå (Y) Mary Linnea Melin 1910-07-13
Gala Mo (Y) Greta Johanna Åberg 1912-11-23
Gala Mo (Y) Per Gavelius 1844-08-13
Gallsäter Skog (Y) Abraham Vallin 1837-06-15
Gallsäter Skog (Y) Anna Persdotter 1834-07-22
Gallsäter Skog (Y) Erik Verner Sahlén 1889-11-09
Gallsäter Skog (Y) Greta Lisa Johansdotter 1808-07-07
Gallsäter Skog (Y) Greta Persdotter 1835-08-30
Gallsäter Skog (Y) Johan Hansson 1794-09-25
Gallsäter Skog (Y) Johanna Rodin 1851-04-05
Gallsäter Skog (Y) Jonas Bystedt 1856-06-17
Gallsäter Skog (Y) Jonas Lundström 1830-05-28
Gallsäter Skog (Y) Karl Alfred Forsman 1878-06-17
Gallsäter Skog (Y) Karlis Hillevi Norman 1901-06-22
Gallsäter Skog (Y) Katarina Persdotter 1812-07-29
Gallsäter Skog (Y) Kristina Margareta Dahlbom 1857-04-10
Gallsäter Skog (Y) Kristina Rönnholm 1878-07-12
Gallsäter Skog (Y) Lisa Norberg 1859-04-09
Gallsäter Skog (Y) Maria Dahlbom 1862-08-21
Gallsäter Skog (Y) Nils Henrik Norman 1870-12-30
Gallsäter Skog (Y) Nils Olofsson 1824-12-04
Gallsäter Skog (Y) Otto Emanuel Augustin 1842-08-11
Gallsäter Skog (Y) Per Persson 1824-04-10
Gallsäter Skog (Y) Petrus Nylander 1878-11-07
Gallsäter Skog (Y) Sara Olofsdotter 1782-01-04
Gallsäter Skog (Y) Signe Maria Karlström 1902-03-25
Gamla Vallen Högsjö (Y) Erik Johansson 1805-01-14
Gamla Vallen Högsjö (Y) Magnus Nordin 1841-06-29
Gamla Vallen Högsjö (Y) Nils August Vallin 1853-03-03
Gammelbyn Burträsk (AC) Anna Olofsdotter 1797-07-28
Gammelbyn Lövånger (AC) Maja Lisa Norbergsson 1816-04-02
Gammelgården Graninge (Y) Johannes Pettersson 1856-05-10
Gammelgården Viksjö (Y) Brita Kajsa Persdotter 1806-05-13
Gammelgården Viksjö (Y) Maria Lovisa Johansdotter 1820-02-26
Gammellandet Högsjö (Y) Anna Märta Norell 1799-06-01
Gaterud Svanskog (S) Sven Johansson 1846-01-19
Gavik Nora (Y) Abraham Svensson 1769-10-20
Gavik Nora (Y) Adolf Olsson 1869-02-18
Gavik Nora (Y) Agnes Elisabet Svensson 1896-02-10
Gavik Nora (Y) Albert Svensson 1895-02-10
Gavik Nora (Y) Alma Karlström 1885-07-17
Gavik Nora (Y) Amanda Ulrika Karlström 1901-03-18
Gavik Nora (Y) Anders Andersson 1833-09-28
Gavik Nora (Y) Anders Eriksson 1701
Gavik Nora (Y) Anna Brita Eriksdotter 1828-12-14
Gavik Nora (Y) Anna Brita Jonsdotter 1798-05-16
Gavik Nora (Y) Anna Ellida Hägglöf 1902-05-01
Gavik Nora (Y) Anna Erika Hägglöf 1894-08-17
Gavik Nora (Y) Anna Helena Månsdotter 1836-07-03
Gavik Nora (Y) Anna Hägglöf Jonsdotter 1858-11-23
Gavik Nora (Y) Anna Jakobsdotter 1781-02-04
Gavik Nora (Y) Anna Johansdotter 1756-05-29
Gavik Nora (Y) Anna Johansdotter 1761-11-04
Gavik Nora (Y) Anna Johansdotter 1834-02-22
Gavik Nora (Y) Anna Jonsdotter 1773-04-12
Gavik Nora (Y) Anna Jönsdotter 1691
Gavik Nora (Y) Anna Kajsa Eriksdotter 1799
Gavik Nora (Y) Anna Kajsa Jonsdotter 1808-08-24
Gavik Nora (Y) Anna Lena Persdotter 1838-10-13
Gavik Nora (Y) Anna Märta Johansdotter 1792-02-22
Gavik Nora (Y) Anna Nilsdotter 1739-08-31
Gavik Nora (Y) Anna Norkvist 1867-08-25
Gavik Nora (Y) Anna Persdotter 1847-08-11
Gavik Nora (Y) Anna Stina Eriksdotter 1816-04-06
Gavik Nora (Y) Anna Stina Eriksdotter 1861-06-15
Gavik Nora (Y) Anna Stina Persdotter 1849-02-18
Gavik Nora (Y) Anna Svensdotter 1835-10-22
Gavik Nora (Y) Anny Katarina Vedin 1901-08-29
Gavik Nora (Y) Arvid Sundin 1890-09-01
Gavik Nora (Y) Arvid Vestin 1893-09-26

Nästa indexsida ]


Forskare:
© 
Denna sida är skapad med datorprogrammet Holger8 2015-04-05